BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 6376094

nr 637 6094

Ljusstakar

ett par, höjd: 32 cm, judaika, troligen polska med ryska kontrollstämplar, 1900-talets första hälft

Kondition: bucklor, lagning

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 26 april 2010
kl 17:18:55

  • Tema