BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 6376094
nr 637 6094
Ljusstakar
ett par, höjd: 32 cm, judaika, troligen polska med ryska kontrollstämplar, 1900-talets första hälft
Kondition: bucklor, lagning
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:18:55
6.000 kr
5.600 kr
Ljusstakar
Kondition: bucklor, lagning
nr 637 6094
Ljusstakar
Kondition: bucklor, lagning
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 6.100 kr |
måndag 26 april 2010 |